Služby

Prodat nebo pronajmout?

Rozhodli jste se pro prodej či pronájem vaší nemovitosti? Dělí vás už jen jeden krok od našeho osobního setkání. Stačí vyplnit krátký formulář, ozvu se vám nejpozději do 24 hodin a domluvíme si nezávaznou schůzku, na které probereme prodejní strategii, tržní cenu i celý postup transakce včetně veškerých úskalí.

Odhad pro dědické řízení

Dostali jste se do situace, kdy řešíte odhad pro dědické řízení či majetkové vyrovnání? Zpracuji pro vás potřebný dokument pro notáře na základě poskytnutých informací o nemovitosti, aktuálních cenových map a mých zkušeností.

Vyhledání / kontrola nemovitosti

Nemůžete najít svojí vysněnou nemovitost? I s tím vám pomohu!
Právní vady? Černá můra! Nevyznáte se v této problematice?
Nevadí, já ano.

Konzultace

Prodat či pronajmout?
Má smysl před prodejem byt rekonstruovat?
Budu platit daň z příjmu?
Kdy budu mít peníze na účtu?
Na to vše vám odpovím při osobním setkání nebo telefonicky.

Aukce

Je vaše nemovitost atraktivní a v oblíbené lokalitě? Pak je aukce nejlepší formou prodeje, která vám zajistí více peněz z prodeje nemovitosti.

Hypotéka

Pracoval jsem 14 let v bankovnictví a následně rok v největší pojišťovně ČR. Vše vám ochotně vysvětlím, společně s hypotečním poradcem pro vás vymyslíme nejlepší řešení pro vás.

Příprava na prodej - Home Staging

Chcete svoji nemovitost ukázat v nejlepším světle? Pak si budeme rozumět! Můj tým vše připraví, naaranžuje, dodá květiny. Když bude třeba, zapůjčí i bytové dekorace na prohlídky se zájemci. Profesionálně připravená a nafocená nemovitost vzbudí větší zájem o osobní prohlídku a vy budete jen krůček od úspěšného prodeje za vyšší cenu.