Home Staging

Vstoupíte a už u dveří máte příjemný hřejivý pocit. Po pár krocích už vidíte, kam si odložíte tašku, když přijdete z práce, kde uděláte výtečný salát a jak budete v obýváku společně lenošit. Je vám dobře a v duchu si říkáte, to je on, to je ten náš domov. Takhle nějak by se měl cítit každý, kdo nakupuje nemovitost. Musíte to cítit, věřit, že místo má potenciál stát se vaším domovem. Home staging je způsob přípravy interiéru ale i exteriéru, který podtrhne atmosféru a jedinečnost místa. Odborně najdete Home staging, jako přípravu nemovitosti k prodeji nebo pronájmu. Ano, tak to přesně je, my ale věříme, že je vždy dobré vyzdvihnout ducha daného místa. S mým týmem citlivě vše připravíme a nafotíme, aby zájemci už z prvních fotek mohli vnímat atmosféru a zjistit, jestli byt nebo dům bude to pravé právě pro ně.

Můj tým

Lukáš

Lukáš

Realitní makléř a průvodce prodejem

Petra

Home Staging Dekoratérka

Fotograf Mirek Verpustet

Míra

Fotograf

Jak Home Staging probíhá

Domluvíme se, kdy je možné prostory svěřit do rukou mého týmu. Časová náročnost závisí na velikosti nemovitosti. Většinou to zvládneme za pár hodin, rodinný dům celý den. Vždy se snažíme dohodnout, víme, že chod domácnosti bývá někdy náročné zorganizovat. 

Jakmile máme prostor k dispozici, vyzdvihneme jeho atmosféru, dovezeme nábytek nebo ho přestavíme, doladíme a vše nafotíme. 

Nakonec vše vracíme do původního stavu, domluvíme další kroky a rozloučíme se.

Home
Staging

Podívejte se, jak to vypadalo původně a jak s naší pomocí